Posłańcy (8)

Posłańcy (8)

(The Messengers: A House Divided)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Posłańcy po nagłym niepowodzeniu zaczynają podważać sens bycia aniołami. Erin i Raul zamierzają odejść, by rozpocząć nowe, wspólne życie. Peter i Koa odwiedzają opuszczony szpital psychiatryczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 stycznia
za 4 dni
19:05 AXN Black
piątek, 26 stycznia
za 5 dni
8:05 AXN Black
piątek, 26 stycznia
za 5 dni
14:05 AXN Black

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Nagłe niepowodzenie sprawia, że Posłańcy zaczynają podważać sens bycia aniołami. Erin i Raul zamierzają odejść, by rozpocząć nowe, wspólne życie. Peter i Koa odwiedzają opuszczony szpital psychiatryczny. Szukają informacji o biologicznej matce mężczyzny. Podczas wyprawy poznają prawdę o jego pochodzeniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także