Posłańcy (11)

Posłańcy (11)

(The Messengers: Harvest)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Grupa udaje się do Kalifornii, by odszukać Czwartego Jeźdźca. Raul i Erin próbują ustalić, który z braci Plowman jest Jeźdźcem Głodu. Potem mają wdrożyć plan przełamania czwartej pieczęci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 stycznia
za 13 dni
19:10 AXN Black

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Grupa udaje się do Kalifornii, by odszukać Czwartego Jeźdźca. Raul i Erin, działając pod przykrywką, próbują ustalić, który z braci Plowman, Mark czy Vincent, jest Jeźdźcem Głodu. Potem mają wdrożyć plan mający na celu przełamanie czwartej pieczęci. Sprzeczne dowody nie ułatwiają zadania i doprowadzają do konfliktu. Vera jest coraz bliżej dokonania przełomowego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także