Posiekani (3/8)

Posiekani (3/8)

(Chopped)

teleturniej kulinarny USA 2015   b.o.
W skrócie:W kuchni zjawiają się weterani Armii, Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych oraz Straży Wybrzeża. W pierwszej rundzie jeden z gości postanawia przyrządzić zapiekankę ziemniaczaną w nowy sposób.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Teleturniej kulinarny, w którym ważne są umiejętności, szybkość wykonania i pomysłowość. Do rywalizacji staje czworo przyszłych szefów kuchni, a ocenia ich trzech ekspertów. Zawodnicy muszą w kilka sekund zaplanować co ugotują. Następnie otrzymują jedynie 30 minut, by przygotować i podać wyjątkowy posiłek z tajemniczych składników, które poznają na chwilę przed rozpoczęciem odliczania. Muszą zamienić te zwykłe produkty w znakomite trzydaniowe posiłki. Po zakończeniu konkurencji stają przed surowymi sędziami. Najgorsza osoba kończy grę. Program prowadzi Ted Allen.

W kuchni zjawiają się weterani Armii, Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych oraz Straży Wybrzeża. W pierwszej rundzie jeden z gości postanawia przyrządzić zapiekankę ziemniaczaną w nowy, genialny sposób. Następnie uczestnicy próbują przygotować pieczeń rzymską. Do finału przechodzi jedynie dwóch kucharzy, którzy mierzą się z chrupiącą przekąską i słodko-kwaśnym drinkiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także