Porzucony według Harlana Cobena (6)

Porzucony według Harlana Cobena (6)

(The Five)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016   od 12 lat
Występują:Tom Cullen, Hannah Arterton, Tom Brittney, O.T. Fagbenle
W skrócie:Mark jest oszołomiony, gdy dowiaduje się, co planuje mąż Laury. Danny dokonuje przełomu w śledztwie. Czuje się zmuszony do ponownego przeanalizowania roli, jaką odegrał w sprawie zniknięcia Jessego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwórka nastolatków - Mark, Pru, Danny i Slade - nigdy nie zapomni pewnej feralnej wycieczki do parku. Właśnie wtedy zgubił się brat Marka, Jesse. Chłopca nie odnaleziono. Mija dwadzieścia lat. Danny zostaje detektywem. Przez przypadek wpada na pewien trop, który może odmienić życie przyjaciół. W śledztwie dotyczącym morderstwa pojawia się dowód - DNA, które należy do zaginionego przed laty Jesse'ego. Scenariusz do filmu napisał mistrz powieści kryminalnej, Harlan Coben, wraz z Danielem Brocklehurstem, laureatem BAFTA i Emmy.

W tym odcinku

Mark jest oszołomiony, gdy dowiaduje się, co planuje mąż Laury. Co więcej, Slade wyjawia mu swój mroczny i niepokojący sekret. Tymczasem Danny dokonuje przełomu w śledztwie. Z drugiej strony czuje się zmuszony do ponownego przeanalizowania roli, jaką odegrał w sprawie zniknięcia Jessego. Przyczynił się do tego jego ojciec, Ray, który przypomniał mu parę tak zwanych "domowych prawd".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także