Polowanie na wodne potwory: Olbrzymi sum (3)

(Monster Fish: Giant Catfish)

serial przyrodniczy USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Zeb udaje się do południowo-wschodniej części USA, by zweryfikować mity na temat sumów, żyjących w tamtejszych wodach. Krąży wiele opowieści o rybach wielkości auta, potrafiących połknąć człowieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany ichtiolog Zeb Hogan zabiera widzów w podróż, której celem ma być odkrycie gigantycznych drapieżników zamieszkujących wody całego świata. Naukowiec przedstawia nowe sposoby monitorowania rzadkich gatunków ryb, wraz z wędkarzami wyrusza na połów podwodnych drapieżników i zabiera widzów na spotkanie z ogromną kałamarnicą i groźnym żarłaczem białym. W jednym z odcinków były prezydent USA George Bush pomaga Hoganowi wyciągnąć z wody ogromnego tarpona, w innym prowadzący zaprasza widzów na wędrówkę w poszukiwaniu latających ryb, czarnego marlina i ostronosa atlantyckiego.

W tym odcinku

Tym razem Zeb Hogan udaje się do południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, chcąc zweryfikować liczne mity na temat olbrzymich sumów, żyjących w tamtejszych wodach. Na bagnach i pośród starorzeczy krąży wiele opowieści o rybach wielkości samochodu, potrafiących połknąć człowieka w całości. Wraz z barwnymi postaciami, jakie można spotkać jedynie na Południu, Zeb wyrusza na wyprawę, aby przekonać się, ile prawdy jest w tych legendach.

Zobacz także