Polowanie na ogród (2/4)

program rozrywkowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Ewa i Rafał wraz z dwoma synami, Jędrusiem i Krzysiem, mieszkają w segmencie z niewielkim ogródkiem, w którym cała rodzina uwielbia spędzać czas. Przestrzeń wymaga jednak większej troski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dominik Strzelec, profesjonalny projektant ogrodów i jego ekipa pomagają bohaterom programu odmienić ich ogródki. Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tysięcy złotych, aby przestrzeń w katastrofalnym stanie stała się miejscem zachęcającym do spędzenia tam czasu. Przesuszona trawa przestanie być jedyną roślinnością na podwórkach właścicieli, a ich ogródki przestaną być składowiskiem nikomu niepotrzebnych gratów.

Ewa i Rafał wraz z dwoma synami, Jędrusiem i Krzysiem, mieszkają w segmencie z niewielkim ogródkiem, w którym cała rodzina uwielbia spędzać czas. Przestrzeń wymaga jednak większej troski. Jednym z problemów są brzozy rosnące tuż za posesją. Ich korzenie wyjaławiają glebę i nie pozwalają rozwijać się żadnym roślinom. Ewa chciałaby mieć w ogródku zielony zakątek do odpoczynku i pracy, chłopcy marzą o miejscu do gry w piłkę, a Rafała ucieszy wszystko, co sprawi przyjemność jego rodzinie. Z pomocą rodzinie przyjdzie Dominik, który wie jak zająć się kłopotliwym podłożem, aby znów rosły na nim rośliny.

Zobacz także