Policjantki i Policjanci (576)

Policjantki i Policjanci (576)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Szymon i Joanna jadą do mieszkania wynajmowanego przez studentki, które zostały okradzione. Na miejscu nie znajdują śladów włamania. Dziewczyny bez wiedzy właścicieli podorabiały klucze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Szymon Zieliński i Joanna Zatońska jadą do mieszkania wynajmowanego przez dwie studentki, które zostały okradzione w nocy. Na miejscu nie znajdują śladów włamania. Okazuje się, że dziewczyny bez wiedzy właścicieli podorabiały klucze do lokum. Funkcjonariusze otrzymują też wezwanie do grupki młodych ludzi, która zorganizowała sesję zdjęciową w miejskiej fontannie. Z pozoru prosta interwencja przybiera nieoczekiwany obrót. Na komendzie zjawia się Łukasz, były mąż Igi. Przekazuje Szymonowi niepokojące informacje. Zieliński musi podjąć trudną decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także