Policjantki i Policjanci (417)

Policjantki i Policjanci (417)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Patrol szósty musi się udać na dość nietypową interwencję. Chodzi o zgłoszenie prezesa jednej z wrocławskich spółdzielni, któremu ktoś zakleił drzwi do mieszkania pianką budowlaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Karolina jest całkowicie rozbita. Mikołaj nadal się do niej nie odzywa i nie odbiera jej telefonów. W dodatku wziął urlop na żądanie i nie pojawia się na komendzie. Tymczasem patrol szósty musi się udać na dość nietypową interwencję. Chodzi o zgłoszenie prezesa jednej z wrocławskich spółdzielni, któremu ktoś zakleił drzwi do mieszkania pianką budowlaną. Na miejscu Rachwał i Zapała przekonują się, że to nie jedyny przypadek wandalizmu na tym osiedlu. Podejrzenie pada na jednego z sąsiadów, któremu na radzie osiedla nie udzielono zgody na otwarcie sklepu. Emilka Drawska jest przeciążona pracą, do tego Zuza Kowal zleca jej noce dyżury. Krzysiek jest zaniepokojony sytuacją żony. Tego samego dnia pojawia się kolejne wezwanie dotyczące wandalizmu na osiedlu. Tym razem ktoś wyrzuca przez okno różne rzeczy, w tym żelazko, nie zważając na zagrożenie, jakie to stwarza dla przechodniów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także