Policjantki i Policjanci (416)

Policjantki i Policjanci (416)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Redaktor naczelny pewnego tygodnika zeznaje policjantom, że jedna z jego najlepszych dziennikarek śledczych wpadła na trop wielkiej afery. Nie chciała zdradzić szczegółów sprawy, a później zniknęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Dochodzi do spotkania ojca Zatońskiej z prokuratorem Zielińskim. Okazuje się, że sprawa dotyczy wyłudzeń ubezpieczeniowych i ojciec Asi jest jednym z podejrzanych. On sam twierdzi, że oskarżenie jest niesłuszne. Tymczasem na komendzie zjawia się redaktor naczelny pewnego tygodnika. Twierdzi, że jedna z jego najlepszych dziennikarek śledczych wpadła na trop wielkiej afery. Nie chciała jednak zdradzić szczegółów sprawy, a później niespodziewanie zniknęła. Jedyny trop może kryć się na dysku komputera zaginionej. Śledztwo kończy się niebezpieczną prowokacją ze strzelaniną w tle. Tego samego dnia policjanci natrafiają na nietypowo jadące auto, z którego macha do nich wystraszone dziecko. Pojawia się podejrzenie, że kierowca pojazdu jest pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu okazuje się, że mężczyzna za kierownicą jest trzeźwy, ale na granicy omdlenia. Szymon rozpoczyna akcję ratunkową.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także