Policjantki i Policjanci (395)

Policjantki i Policjanci (395)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na progu mieszkania Karoliny pojawia się mężczyzna z kwiatami w dłoni. Świadkiem tego zdarzenia był Białach. Rachwał nie chce niczego wyjaśnić. Tymczasem trwa akcja ratowania rodziny Krzysztofa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Na progu mieszkania Karoliny pojawia się tajemniczy mężczyzna z kwiatami w dłoni. Świadkiem tego zdarzenia był Białach. Rachwał jednak nie chce niczego wyjaśnić. Tymczasem trwa akcja ratowania rodziny Krzysztofa Zapały. Dzięki podstępowi Krzyśka udaje się dotrzeć do miejsca, w którym przetrzymywana jest mała Gaja. Nadal jednak nie znany jest los Emilki Drawskiej. Mikołaj zastępuje Zapałę i wraz z Karoliną odbywa nocą służbę. Pierwsze wezwanie dotyczy zakłócania ciszy nocnej. Starsza kobieta twierdzi, że od sąsiada z góry dobiegają niepokojące hałasy. Na miejscu policjanci znajdują związanego człowieka. Podczas nocnego dyżuru przychodzi także wezwanie do pożaru w hotelu. Na miejscu patrol nie widzi śladu ognia, jest natomiast człowiek z połamanymi nogami, który w panice wyskoczył przez okno.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także