Policjantki i Policjanci (346)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Anonimowy informator powiadamia o narkotykach ukrytych w samochodzie. W zatrzymanym pojeździe Wysocka i Jóźwiak znajdują worki z marihuaną. Właściciel auta jednak wypiera się wszystkiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Na komendę dzwoni anonimowy informator, który powiadamia o narkotykach ukrytych w samochodzie. W zatrzymanym pojeździe Wysocka i Jóźwiak znajdują worki z marihuaną. Właściciel auta utrzymuje jednak, że nie miał pojęcia o pakunku i nie ma z nim nic wspólnego. Policja przesłuchuje żonę podejrzanego. Kobieta ma wątpliwości co do uczciwości swojego męża. Tymczasem przychodzi kolejne zgłoszenie. Dotyczy ono dziecka porzuconego przed sklepem monopolowym. Policjanci rozpoczynają poszukiwania jego opiekunów od okolicznych placów zabaw i rozmów z ewentualnymi sąsiadami. Tym tropem docierają do prawdopodobnego miejsca zamieszkania chłopca. Ku swemu zdumieniu zastają tam dwóch starszych panów rozgrywających partyjkę szachów. Podczas przerwy obiadowej policjanci stają się świadkami nietypowego zajścia z udziałem Juliusza i Mariusza. Romantyczny spektakl ma jednak swój finał w gabinecie pani komendant.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także