Policjantki i Policjanci (345)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Funkcjonariusze mają pomóc w przechwyceniu przemytnika, który przebywa we Wrocławiu. Policjantom z patrolu udaje się pojmać poszukiwanego. Zapała zdobywa się na gest współczucia wobec zatrzymanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Komenda dostaje szczególne zadanie od Straży Granicznej. Policjanci mają pomóc w przechwyceniu groźnego przemytnika, który prawdopodobnie przebywa we Wrocławiu. Policjantom z patrolu szóstego udaje się pojmać poszukiwanego. Zapała zdobywa się na gest współczucia wobec zatrzymanego. Na komendzie pojawia się kobieta, która niepokoi się o swoją córkę. Dziewczyna wyjechała na studia do Wrocławia z małej miejscowości, ale od jakiegoś czasu nie ma z nią kontaktu. Policjanci zaczynają od rozmowy ze współlokatorką dziewczyny, która mówi, że koleżanka podpisała kontrakt z agencją modelek i wyjechała do Włoch. Okazuje się jednak, że agencja zamieszana jest w groźny przestępczy proceder. By ująć sprawców, Julia decyduje się na niebezpieczną policyjną prowokację...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także