Policjantki i Policjanci (331)

Policjantki i Policjanci (331)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Mikołaj odkrywa, że ktoś porysował jego nowe auto. Dla Białacha jest to sygnał, że ktoś z sąsiadów źle mu życzy. Karolinie udaje się umówić na randkę z ochroniarzem z klubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Mikołaj odkrywa, że ktoś porysował jego nowe auto. Dla Białacha jest to sygnał, że ktoś z sąsiadów źle mu życzy. Karolinie udaje się umówić na randkę z ochroniarzem z klubu, w którym odbywają się spotkania sekty. Chce w ten sposób uzyskać informacje o działaniu organizacji. Mikołaj ma wątpliwości co do planu Karoliny, oferuje jej jednak swoją pomoc. Tymczasem dyżurny przekazuje im zgłoszenie o narkotykach znalezionych u jednej z doktorantek Instytutu Archeologii. Policjanci znajdują w biurku dziewczyny kolejne woreczki z białym proszkiem. Podejrzana utrzymuje, że nielegalne substancje zostały jej podrzucone. Kolejne wezwanie pochodzi z jednego z osiedli w centrum. Przypadkowy przechodzień zauważył tam pijanego nastolatka. Policjanci odkrywają, że objawy wskazują na coś znacznie bardziej niepokojące. Okazuje się, że doszło do zatrucia alkoholem metylowym. Tymczasem na komendzie pojawia się zrozpaczona matka Karoliny. Wyznaje, że Ewa zdążyła zaciągnąć kilka pożyczek w różnych bankach i ma ogromne długi. Kobieta uważa, że tylko Karolina jest w stanie rozwiązać problemy siostry.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także