Policjantki i Policjanci (328)

Policjantki i Policjanci (328)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Rachwał obmyśla kolejny plan zdemaskowania groźnej sekty. Podczas patrolu policjanci przyjmują zgłoszenie od oburzonego prawnika, któremu skradziono album z kolekcją autografów znanych osobistości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Karolina odwiedza siostrę w szpitalu. Dziewczyna nadal nie chce opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Rachwał nie poddaje się i obmyśla kolejny plan zdemaskowania groźnej sekty. Podczas patrolu policjanci przyjmują zgłoszenie od oburzonego prawnika, któremu ktoś ukradł album z kolekcją autografów znanych osobistości z całego świata. Mężczyzna podejrzewa przyjaciółkę żony, również kolekcjonerkę autografów i właścicielkę antykwariatu. Policjanci sprawdzają ten trop. W międzyczasie okazuje się, że żona okradzionego prawnika pod jego nieobecność gościła w domu striptizera. Białach i Rachwał muszą też zająć się sprawą otrutych w prywatnym przedszkolu dzieci. Maluchom ktoś podał środki uspokajające i cała grupa, oprócz jednej dziewczynki, trafia do szpitala. Zdrowa dziewczynka jako jedyna nie je posiłków przygotowywanych w przedszkolu. Po pracy Mikołaj chce się pochwalić Karolinie nowym nabytkiem. Zaprasza ją na kolację. Jednak droga do domu nieco się wydłuża, bo Białach bardzo uważa, aby nie uszkodzić swojego nowego nabytku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także