Policjantki i Policjanci (326)

Policjantki i Policjanci (326)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Prokurator Zieliński potwierdza podejrzenia Oli dotyczące Magdy. Postanawiają sprawdzić, w co dziewczyna jest zamieszana. Policjanci dostają zgłoszenie dotyczące pobicia młodego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Do Wysockiej przychodzi ojciec Szymona. Prokurator Zieliński potwierdza podejrzenia Oli dotyczące Magdy. Postanawiają połączyć siły, by sprawdzić, w co dziewczyna jest zamieszana. Na patrolu Ola z Borysem dostają zgłoszenie dotyczące pobicia młodego mężczyzny. Uratowany na leśnej drodze przez przypadkową kobietę, trafia do szpitala. Podczas dochodzenia policjantom udaje się namierzyć jedyną bliską osobę poszkodowanego, byłą prostytutkę. Tymczasem kobieta, która uratowała chłopaka, sama znajduje się w niebezpieczeństwie. W ciągu dnia na komendzie pojawia się niejaka Samanta, której strój od razu zdradza profesję. Przynosi portfel jednego z klientów i prosi policjantów o zwrócenie go właścicielowi, który jest rzekomo wysoko postawionym prokuratorem. Ola chwali się Borysowi, że Marek złapał bakcyla boksu i każdą chwilę poświęca na ćwiczenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także