Policjantki i Policjanci (325)

Policjantki i Policjanci (325)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Karolina spóźnia się na komendę. Jaskowska przydziela Białachowi Juliusza w zastępstwie. Gdy pojawia się partnerka Mikołaja, pani komendant sugeruje jej dyżur przy porządkowaniu archiwum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Karolina spóźnia się na komendę. Jaskowska przydziela Białachowi Juliusza w zastępstwie. Gdy pojawia się partnerka Mikołaja, pani komendant sugeruje jej dyżur przy porządkowaniu archiwum. Policjanci przyjmują wezwanie na osiedle, na którym mężczyzna zaczepiał w windzie nastolatkę, robiąc jej niestosowne aluzje. Policjanci dowiadują się od wścibskiej sąsiadki, że w bloku działa nielegalna agencja towarzyska. Agencja działa pod przykrywką gabinetu masażu, policjanci zaś muszą znaleźć sposób na zdemaskowanie właściciela. Kolejna sprawa dotyczy nastolatki, która próbowała popełnić samobójstwo. Rodzice proszą o pomoc, ponieważ dziewczyna targnęła się na swoje życie z powodu kompromitujących zdjęć zamieszczonych na jednym z portali. W komputerze nastolatki technik odkrywa zaskakujący trop, który naprowadza śledztwo na właściwy tor. Siostra Karoliny leży w szpitalu, jej stan nie jest ciężki, ale kobieta przestała mówić. Rachwał postanowi zrobić wszystko, by rozpracować niebezpieczną sektę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także