Policjantki i Policjanci (323)

Policjantki i Policjanci (323)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Ola i Borys podczas porannego patrolu łapią gumę. W czasie gdy Jóźwiak zmienia koło, do policyjnego wozu podbiega rozhisteryzowana dziewczyna. Twierdzi że jej chłopak próbuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Ola i Borys podczas porannego patrolu łapią gumę. W czasie gdy Jóźwiak zmienia koło, do policyjnego wozu podbiega rozhisteryzowana dziewczyna. Informuje ona funkcjonariuszy, że jej chłopak próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast ruszają na ratunek. Niestety chłopak nie chce współpracować i wyprasza ich z mieszkania. Sprawa powraca, kiedy dziewczyna przynosi na komendę dużą paczkę narkotyków, znalezioną u partnera w plecaku. Na komendzie pojawia się kobieta nękana wulgarnymi SMS-ami z pogróżkami. Ofiara podejrzewa swojego byłego szefa, który próbował ją poderwać, wykorzystując swoją pozycję. Kolejny trop wiedzie do sąsiada. Borys chce pomóc Oli dotrzeć do Marka. Po pracy przychodzi do nich z pewną niespodzianką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także