Policjantki i Policjanci (322)

Policjantki i Policjanci (322)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Rachwał udaje się do księdza, aby poznać znaczenie znalezionej w fabryce przypinki. Okazuje się, że znak należy do sekty. Policjanci zatrzymuja pijanego, który przyszedł na egzamin na prawo jazdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Rachwał udaje się do księdza, aby odkryć znaczenie znalezionej w opuszczonej fabryce przypinki. Okazuje się, że znak należy do niebezpiecznej sekty, indoktrynującej młodych ludzi. Ksiądz informuje policjantkę, że członkowie tej organizacji są bardzo ostrożni i trudno wpaść na ich ślad. Karolina postanawia jednak za wszelką cenę pomóc siostrze. Na patrolu wraz z Białachem otrzymują komunikat o zaginionej szesnastolatce. Policjanci rozmawiają z jej z najbliższymi. Następnie sprawdzają klub, w którym była widziana po raz ostatni. Dzięki nagraniu z monitoringu dowiadują się, że dziewczyna nie została porwana. Kolejne zgłoszenie dotyczy pijanego mężczyzny, który właśnie miał przystąpić do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Przy sprawdzaniu jego kartoteki policjanci odkrywają, że podobne sytuacje zdarzały mu się już wcześniej. Tymczasem nowy pracownik, Juliusz, postanawia przeprowadzić audyt w celu zbadania poziomu satysfakcji pracowników komendy i wprowadzenia ewentualnych zmian. Żaden policjant nie traktuje tego pomysłu poważnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także