Policjantki i Policjanci (318)

Policjantki i Policjanci (318)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na komendę przychodzi zgłoszenie dotyczące pasażera, który podróżuje z tajemniczą walizką. Na dworcu okazuje się, że w środku znajdują się narkotyki. Policjanci zostają zaatakowani przez bandytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Zapała nie odbiera telefonów od Adama. Zdaje sobie sprawę z tego, że kolega coś przed nim ukrywa. Chce go więc najpierw dobrze prześwietlić. Na komendę przychodzi zgłoszenie dotyczące pasażera, który podróżuje z tajemniczą walizką. Na dworcu okazuje się, że w środku podejrzanej torby znajdują się narkotyki. W drodze do aresztu policjanci zostają zaatakowani przez bandytów. Krzysztof zostaje poturbowany przez jednego z nich. Policjanci tracą towar i zatrzymanego. Jaskowska wzywa Wydział do Walki z Narkotykami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także