Policjantki i Policjanci (317)

Policjantki i Policjanci (317)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Wysocka odwiedza Zielińskiego w areszcie. Okazuje się, że trafił on do izolatki za posiadanie psychotropów. Wysocka i Jóźwiak dostają wezwanie ze szpitala, w którym ojciec noworodka rozpętał awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Wysocka odwiedza Zielińskiego w areszcie. Tym razem nie może się z nim zobaczyć, bo Szymon jest w izolatce. Trafił tam za posiadanie leków psychotropowych. Oli trudno uwierzyć w to, co słyszy. Wysocka i Jóźwiak dostają wezwanie ze szpitala miejskiego, gdzie świeżo upieczony ojciec rozpętał awanturę. Na miejscu okazuje się, że mężczyzna wpadł w szał, ponieważ to nie on jest ojcem długo wyczekiwanego dziecka. Kolejne zgłoszenie pochodzi od szefa pizzerii, w której zatrzymano nastolatkę, będącą pod wpływem narkotyków. Towarzyszący jej chłopak twierdzi, iż nielegalne substancje musiały znajdować się w spożywanej potrawie. Sprawa wydaje się podejrzana, gdyż szef kuchni to były narkoman, karany za drobne przestępstwa. Wysocka odwiedza ojca Szymona. Mężczyzna nie jest w dobrej formie. Załamany sytuacją syna sięga po alkohol. Chwilę później w jego domu pojawia się Madzia. Między kobietami dochodzi do spięcia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także