Policjantki i Policjanci (299)

Policjantki i Policjanci (299)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Do Białacha dzwoni psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje, i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginą ludzie. Karolina zauważa, że Mikołaj jest przygnębiony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Do Białacha dzwoni psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje, i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginie wielu ludzi. Białach idzie do pani komendant. W tym momencie przychodzi ememes z ostrzeżeniem od psychologa. Na patrolu Karolina, widząc, że z Mikołaj jest przygnębiony, próbuje go wybadać. Białach unika jednak odpowiedzi. Wkrótce dostaje telefon od psychologa, który każe mu się stawić wieczorem w opuszczonej rzeźni. Jeśli Mikołaj nie zrobi, co mu każe, w jednej ze szkół wybuchnie bomba...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także