Poldark. Wichry losu (7)

Poldark. Wichry losu (7)

8.0/10

(Poldark)

serial historyczny Wielka Brytania 2015   od 12 lat
Występują:Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing
Reżyseria:William McGregor
W skrócie:Verity ucieka z kpt. Blameyem. Francis obwinia o jej wyjazd Rossa. Keren uwodzi doktora Enysa. Konfrontacja Marka z żoną ma tragiczne konsekwencje. George postanawia zaszkodzić interesom Poldarka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kornwalia, druga połowa XVIII wieku. Ross Poldark (Aidan Turner) wraca z wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych do Anglii. Dowiaduje się, że jego ojciec nie żyje, posiadłość, którą odziedziczył jest w ruinie, a ukochana Elizabeth związała się z jego kuzynem Francisem. Postanawia przywrócić majątkowi dawny stan i ułożyć sobie życie. Adaptacja popularnej powieści Winstona Grahama.

W tym odcinku

Verity ucieka z kapitanem Blameyem. Francis obwinia o jej wyjazd Rossa. Keren uwodzi doktora Enysa. O wszystkim dowiaduje się Mark. Jego konfrontacja z żoną ma tragiczne konsekwencje. George postanawia zaszkodzić interesom Poldarka. Zawiera układ z Francisem. Oddaje mu część przegranych wcześniej przez niego pieniędzy i otrzymuje w zamian nazwiska wspólników Rossa. Okazuje się, że każdy z nich ma dług do spłacenia u Warlegganów. Mężczyzna postanawia szybko wyegzekwować spłatę należności. Demelza decyduje się przyznać mężowi, że pomogła Verity w ucieczce z Blameyem. Ross uświadamia sobie, jak George zdobył informację o jego wspólnikach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)