Polacy w świecie (23)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Różne oblicza Dubaju. Litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. W styczniu temperatura wynosi około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może wzrosnąć do 50.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 6 dni
12:30 Polsat Doku

Opis

Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w nowym, obcym kraju. Rozpoczynają wędrówkę od deszczowej Kopenhagi, przez wietrzne Wellington, kosmopolityczne Sydney aż po egzotyczny Dubaj, gdzie można wspiąć się na najwyższy budynek świata, i Zurych, gdzie można kupić najdroższe i najdokładniejsze - bo szwajcarskie - zegarki. Wszędzie tam można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce.

W tym odcinku

Dubaj - piekło czy raj? Wprawdzie litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. Ciepłolubni będą zadowoleni - w styczniu temperatura utrzymuje się około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może się podnieść nawet do 50. W tym odcinku widzowie poznają Justynę, która w Dubaju handluje złotem, czyli nieruchomościami, oraz Maćka, który wyposaża najdroższe hotele w dzieła sztuki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także