Pokój 104 (9/12)

Pokój 104 (9/12)

(Room 104: Boris)

serial komediowy USA 2017   od 16 lat
Występują:Veronica Falcón, Konstantin Lavysh, Biff Wiff
Reżyseria:Chad Hartigan
W skrócie:W hotelu zjawia się Boris (Konstantin Lavysh), starzejący się, chorwacki tenisista, który od dawna nie wygrał meczu. W pewnym momencie do drzwi puka sprzątaczka. Sportowiec opowiada jej o swoim życiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do typowego amerykańskiego pokoju motelowego każdej nocy przybywają inni goście. Dostawca pizzy, para zakochanych osiemdziesięciolatków, przeżywająca duchowe rozterki kobieta i wspierający ją kapłan, dwoje mormonów pogrążonych w kryzysie wiary - każde z nich trafia jedno po drugim do tego samego pomieszczenia... Stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów intrygujący serial łączący elementy komedii, dramatu, thrillera, a nawet horroru, którego wszystkie odcinki powstały w tej samej scenerii. Każdy z nich przedstawia nowych bohaterów i ich historie.

W tym odcinku

W pokoju hotelowym zjawia się Boris (Konstantin Lavysh). To starzejący się, chorwacki tenisista. Mężczyzna od dawna nie wygrał meczu. Zwycięstwo jest dla niego bardzo ważne, więc tym bardziej przeżywa porażkę. W pewnym momencie do drzwi puka sprzątaczka Rosa (Veronica Falcón). Staje się świadkiem załamania Borisa. Sportowiec zwierza się kobiecie, opowiada jej o swoim dzieciństwie. To rodzi między nimi nić porozumienia...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)