Podróżnicy (6)

Podróżnicy (6)

(Travelers: Helios 685)

serial SF Kanada/USA 2016   od 16 lat
Występują:Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson
Reżyseria:Helen Shaver
W skrócie:Przybysze z przyszłości przenoszą się do siedziby sekty, której wyznawcy planują samobójstwo. Podczas spotkania w laboratorium antymaterii inżynier Bloom wyjawia, że przyszłość przestała być stabilna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI, Grant MacLaren (Eric McCormack), obserwuje cztery osoby, które nagle zmieniły swą osobowość. Wkrótce odkrywa szokująca prawdę - są to ostatni reprezentanci rodzaju ludzkiego. Tylko oni wiedzą, co przyniesie niepewna przyszłość. By zapobiec rychłej katastrofie, znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku. Życie w zmiennej czasoprzestrzeni nastręcza im wielu trudności. W obsadzie aktorskiej znaleźli się m.in. znany z serialu "Pułapki umysłu" Eric McCormack, MacKenzie Porter ("Hell on Wheels") oraz Jared Abrahamson ("Objazd").

W tym odcinku

Przybysze z przyszłości próbują zapobiec tragedii. Przenoszą się do siedziby sekty, której wyznawcy zamierzają popełnić zbiorowe samobójstwo. Zespół MacLarena, członkowie religijnej organizacji oraz inni podróżnicy na czele z inżynierem Bloomem spotykają się w tajnym laboratorium antymaterii. Naukowiec wyjawia przybyłym, że przyszłość nie jest już tak stabilna, jak wcześniej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także