Pod powierzchnią (3/7)

Pod powierzchnią (3/7)

7.0/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 16 lat
Występują:Bartłomiej Topa, Magdalena Boczarska, Łukasz Simlat, Maria Kowalska
Reżyseria:Borys Lankosz
W skrócie:Nieznany sprawca podpala samochód Maćka, który stoi zaparkowany przed szkołą. Gajewski musi zawiesić Kostrzewę. Jakiś czas później dostaje anonimowy list z żądaniem przywrócenia nauczyciela do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gajewscy kilka lat temu stracili dziecko. Bartek (Bartłomiej Topa), dyrektor liceum, lepiej poradził sobie z traumą. Jego żona przeciwnie. Pewnego dnia Marta (Magdalena Boczarska) otrzymuje propozycję prowadzenia klasy maturalnej.

W tym odcinku

Bartek i Ola spotykają się wieczorem w gabinecie dyrektora. W tym samym czasie nieznany sprawca podpala samochód Maćka, który stoi zaparkowany przed szkołą. Gajewski musi zawiesić Kostrzewę. Nauczyciel wróci, gdy wyjaśniona zostanie sprawa oskarżenia o molestowanie. W obliczu trudnej sytuacji ojciec i córka zbliżają się do siebie. Nastolatka ma za złe Bartkowi, że tak potraktował jej rodzica. Między kochankami rodzi się konflikt. Jakiś czas później Gajewski dostaje list od anonimowego nadawcy. Żąda on przywrócenia Maćka do pracy. Grozi wyjawieniem tajemnicy dyrektora sprzed lat. Marta dowiaduje się, że została okłamana. Podczas pożaru samochodu jej mąż przebywał w szkole, a nie - jak powiedział - w domku nad Wisłą, który miał pokazywać chętnym do nabycia nieruchomości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)