PitBull 3 (31-ost.)

PitBull 3 (31-ost.)

8.2/10
serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Greg Zgliński, Patryk Vega
W skrócie:Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie 'snajpera', który włamuje się do willi, strzela do sutenera, napada na dom dziecka. W związku z Euro 2012 przyjeżdża delegacja policji z Kijowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie "snajpera", który włamuje się do willi w jednej z warszawskich dzielnic, strzela do sutenera, napada na dom dziecka. W związku z organizacją Euro 2012 do Warszawy przyjeżdża delegacja policji z Kijowa. Barszczyk ma pokazać gościom nowości technologiczne, które zostały zakupione z funduszów unijnych. Po zmianie na stanowisku naczelnika Gebels powraca do pracy w policji. Jego głównym celem jest aresztowanie Artaka. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, podczas której ciężko ranna zostaje Gala. Despero i Dżemma wprowadzają się do Igora. W ich mieszkaniu zamieszkuje liczna rodzina Dżemmy, która przyjechała z Armenii na ich ślub.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)