Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu/ Maska szopa (16)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 16: Koleje losu/ Maska szopa

(The Penguins of Madagascar: What Goes Around/ Mask of the Raccoon)

serial animowany USA 2008-2010   b.o.
W skrócie:Jakaś dziewczynka gubi w zoo lalkę. Rico postanawia oddać jej swoją. Pingwiny łapią szopa, który okrada mieszkańców zoo. Podobno robi to dla głodujących zwierząt z parku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 11 dni
1:25 Nicktoons
środa, 30 października
za 12 dni
7:00 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Dziewczynka gubi w zoo lalkę. Rico postanawia oddać jej swoją. Szeregowy przekonuje go, że dobre uczynki wracają. Następnie pingwiny łapią szopa, który okrada mieszkańców zoo. Złodziej próbuje je przekonać, że robi to dla głodujących zwierząt z parku.

Zobacz także