x
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów

mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - Orlen Wisła Płock
W skrócie:Druga kolejka spotkań. Oba zespoły całkiem dobrze zaprezentowały się w meczach otwierających rywalizację. Niemiecki klub zremisował przed własną publicznością z FC Barceloną 31:31.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga kolejka spotkań. Oba zespoły dobrze zaprezentowały się w meczach otwierających rywalizację w Champions League, chociaż żaden nie wywalczył kompletu punktów. Niemiecki klub zremisował przed własną publicznością z FC Barceloną 31:31. Mistrzowie Niemiec schodzili na przerwę, tracąc do hiszpańskiego klubu sześć bramek, ale w drugiej odsłonie spotkania spisali się znacznie lepiej. Wicemistrzowie Polski zaskoczyli świetną postawą w meczu z obrońcą trofeum, Vardarem Skopje. Jeszcze kilka minut przed ostatnim gwizdkiem wydawało się, że Wisłę stać co najmniej na remis, ale końcówka należała do Vardaru i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem klubu ze Skopje 26:22. Teraz ekipę z Płocka czeka nie mniej trudne spotkanie w hali SAP-Arena w Mannheim.