x
Piłka nożna: Liga niemiecka

mecz: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium
W skrócie:Starcie zapowiada się ciekawie, gdyż zespoły notują dobre wyniki. Jeszcze przed przerwaniem rozgrywek seryjnie wygrywały mecze. Po ich wznowieniu pokazały, że nie zapominały, jak zdobywa się punkty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W najciekawszym spotkaniu 30. kolejki Bundesligi Bayer Leverkusen podejmuje Bayern Monachium. Starcie tych zespołów zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż obydwa w tym roku notują bardzo dobre wyniki. Jeszcze przed przerwaniem rozgrywek seryjnie wygrywały swoje mecze. Po ich wznowieniu pokazały, że nie zapominały, jak zdobywa się punkty. Aptekarze w pokonanym polu zostawili Werder Brema i Borussię Mönchengladbach. Natomiast Bawarczycy pokonali Union Berlin i Eintracht Frankfurt. Swojej skuteczności nie stracił również Robert Lewandowski, który po przerwie od razu wpisał się na listę strzelców. Starcie tych zespołów w rundzie jesiennej 2:1 wygrał Bayer. Teraz piłkarze z Monachium są żądni rewanżu na boisku rywala.