x
Piłka nożna: Liga Mistrzów

rewanżowy mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC
W skrócie:Pierwsze starcie tych zespołów rozgrywane na stadionie w Turynie zakończyło się wynikiem 2:2. Gracze z Londynu zdołali zremisować, mimo że już od dziewiątej minuty przegrywali 0:2.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W najciekawszym z rewanżowych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów w środowy wieczór zmierzą się Tottenham Hotspur i Juventus. Mecz ten powinien być emocjonujący, bowiem pierwsze starcie tych zespołów rozgrywane na stadionie w Turynie zakończyło się wynikiem 2:2. Gracze z Londynu zdołali wówczas zremisować, mimo że już od dziewiątej minuty przegrywali 0:2. Obydwie bramki dla Juventusu zdobył Gonzalo Hiugain. Kibice Starej Damy liczą na to, że argentyński snajper w rewanżu zapisze na swoim koncie kolejne gole. Wówczas na pewno wybaczą mu zmarnowaną jedenastkę z pierwszej połowy tego spotkania. Fani Tottenhamu z kolei mają nadzieję, że ich zespół poprowadzi do zwycięstwa Harry Kane. To on podczas pierwszego starcia tych zespołów w 35 minucie zdobył kontaktową bramkę dla Kogutów. Wynik ustali wówczas Christian Eriksen. Remis w Turynie w lepszej sytuacji przed rewanżem stawia zespół z Londynu.