mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - Paris Saint-Germain

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szlagier tej fazy rozgrywek. Broniący trofeum Real Madryt podejmuje będące w bardzo dobrej dyspozycji Paris Saint-Germain. Królewscy mają bardzo słaby sezon. W La Lidze są już bez szans na zdobycie tytułu mistrzowskiego, oddala im się również drugie miejsce. Odpadli także w ćwierćfinale Pucharu Króla. Poprawić nastrój ich kibicom może tylko triumf w Lidze Mistrzów. Będzie jednak o to ciężko, ponieważ trafili na bardzo trudnego rywala. PSG pewnie kroczy po tytuł mistrza Francji i niezwykle rzadko schodzi w tym sezonie z boiska pokonane. Kluczem do zwycięstwa dla Realu może być wspólna gra słynnego tercetu BBC - Bale'a, Benzemy i Cristiano Ronaldo. Ostatnio po długiej przerwie wystąpili oni razem od pierwszej minuty w meczu z Valencią. Królewscy rozbili w nim rywali na ich boisku aż 4:1. Być może to spotkanie będzie dla nich punktem zwrotnym w tym sezonie.