Pierwszy stopień do piekła (5)

Pierwszy stopień do piekła (5)

(Evil Knows! In the Name of Science: Wild, Wild West)

serial dokumentalny Niemcy 2016   od 12 lat
W skrócie:Tym razem Jared Hasselhoff przekonuje się, że życie kowbojów na Dzikim Zachodzie wcale nie było tak atrakcyjne. Siedzenie w siodle przez cały dzień i pilnowanie bydła mogło dać się we znaki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowy show w emocjonujący sposób łączący rozrywkę i naukę. W roli prowadzącego występuje Jared "Evil" Hasselhoff, znany rockman, członek popularnej grupy Bloodhound Gang. Nie ogranicza się on jedynie do przytaczania naukowych faktów i ciekawostek, ale przeprowadza na sobie różne, zwykle niezbyt przyjemne, a często też ryzykowne eksperymenty. Przekonuje się m.in., jak to jest nie spać przez cztery doby oraz jak smakuje najbardziej pikantna potrawa świata. Widzowie otrzymują przy tym naukowe wyjaśnienie reakcji ludzkiego organizmu w ekstremalnych sytuacjach.

W tym odcinku

Tym razem Jared Hasselhoff przekonuje się, że życie kowbojów na Dzikim Zachodzie wcale nie było tak atrakcyjne, jak się to wydaje wielbicielom westernów. Siedzenie w siodle przez cały dzień i pilnowanie bydła mogło dać się we znaki. Nocowanie pod gołym niebem przy ognisku to też nie musi być frajda, zwłaszcza gdy trzeba się wystrzegać ataku grzechotnika. Poganiacze bydła musi sami zszywać swoje rany, łapać zwierzęta na lasso i znakować cielęta. Ponadto w programie prezentacja możliwości helikoptera Black Hawk. Zobaczymy również przy pracy indonezyjskich rybaków. Jared będzie musiał być naprawdę twardy, gdy zostanie ugoszczony pewnym obrzydliwym daniem.