Pielęgniarki (93)

Pielęgniarki (93)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Na oddział trafia 70-letni Tadeusz. Pielęgniarka Małgosia kontaktuje się z Barbarą, jego opiekunką, która twierdzi, że Tadeusz jest samotny. Wkrótce do szpitala przyjeżdża córka pacjenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu o perypetiach sześciu pracownic miejskiego szpitala, które codziennie niosą pomoc i wsparcie pacjentom kliniki. Kobiety wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie zupełnie niedocenianych, żeńskich zawodów. W swojej pracy nie tylko udzielają pomocy medycznej, lecz także poznają osobiste problemy swoich podopiecznych. Czasem są jedynym wsparciem osób, które nie mają nikogo bliskiego, dlatego próbują pomagać pacjentom w rozwiązywaniu życiowych problemów.

W tym odcinku

Na oddział trafia 70-letni Tadeusz. Starszy pan jest w bardzo ciężkim stanie. Pielęgniarka Małgosia próbuje skontaktować się z rodziną pacjenta. Udaje jej się dodzwonić do Barbary, jego opiekunki, która twierdzi, że Tadeusz jest samotny. Wkrótce do szpitala przyjeżdża Justyna, córka pacjenta. Kobieta oskarża Barbarę o zaniedbanie. Wybucha awantura. Następnego dnia Justyna dowiaduje się, że ojciec przepisał cały majątek Barbarze. Kobieta wpada w szał, oskarża opiekunkę, że wszystko wcześniej zaplanowała, by ograbić Tadeusza. Gdy starszy pan odzyskuje przytomność, wyjawia, że Barbara w rzeczywistości jest jego nieślubną córką. Tymczasem Jadwiga namawia Małgosię na wyjazd do Barcelony na sympozjum dla pielęgniarek. W trakcie przygotowań pracownice szpitala trafiają na coraz więcej przeciwności.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także