Pielęgniarki (227)

Pielęgniarki (227)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Marta przywozi do szpitala Krzysia. Synek choruje na atopowe zapalenie skóry. Jego matka zwierza się pielęgniarce, że sama wychowuje dziecko, gdyż jej mąż wyjechał do Kanady i słuch po nim zaginął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie niedocenianych zawodów. Każdy odcinek opowiada odrębną historię związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz perypetie personelu medycznego szpitala. W piątej serii w życiu pielęgniarek pojawiają się kolejne dramaty. Ania rozważa wyjazd do Niemiec. Danusia spodziewa się dziecka. U Julity zamieszka chora teściowa. Jadwiga podejrzewa męża o romans, a Ewę i Małgosię czekają rozterki miłosne. Z kolei Daga ujawni głęboko skrywaną tajemnicę.

W tym odcinku

Marta przywozi do szpitala 12-letniego synka Krzysia. Chłopiec choruje na atopowe zapalenie skóry. Jego matka Marta zwierza się pielęgniarce, że sama wychowuje syna, ponieważ jej mąż przed 7 laty wyjechał do Kanady i słuch po nim zaginął. Okazuje się, że mężczyzna wrócił i po kryjomu spotyka się z synem. Mężczyzna założył nową rodzinę. Niebawem wychodzi na jaw, że jego 5-letnia córka czeka na przeszczep szpiku, a Krzyś mógłby być dawcą. Tymczasem Ewa wraca z Florencji. Zwierza się Małgosi, że jej dawny partner Hubert nie daje jej spokoju.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także