Pielęgniarki (226)

Pielęgniarki (226)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Do szpitala trafiają 18-letnia Izabela i 20-letnia Martyna. Siostry miały wypadek samochodowy. Martynę czeka operacja, a Izabela może opuścić oddział. Dziewczyny wciąż się kłócą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie niedocenianych zawodów. Każdy odcinek opowiada odrębną historię związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz perypetie personelu medycznego szpitala. W piątej serii w życiu pielęgniarek pojawiają się kolejne dramaty. Ania rozważa wyjazd do Niemiec. Danusia spodziewa się dziecka. U Julity zamieszka chora teściowa. Jadwiga podejrzewa męża o romans, a Ewę i Małgosię czekają rozterki miłosne. Z kolei Daga ujawni głęboko skrywaną tajemnicę.

W tym odcinku

Do szpitala trafiają 18-letnia Izabela i 20-letnia Martyna. Siostry miały wypadek samochodowy. Martynę czeka operacja, a Izabela może opuścić oddział. Dziewczyny wciąż się kłócą. Kiedy rodzina zostaje poproszona o oddanie krwi, okazuje się, że Izabela i Martyna nie są biologicznymi siostrami. Podczas sprzeczki młodsze podstawia starszej nogę. Upadając, Martyna uderza się w głowę. Tymczasem Lucyna skarży się Danusi na brak oszczędności. Niebawem kobieta zaczyna inwestować na giełdzie surowców.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także