Pielęgniarki (225)

Pielęgniarki (225)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Andrzej trafia na chirurgię. Pielęgniarce mówi, że spadł ze schodów, a żonie, że potrąciło go auto. Przyparty do muru wyznaje, że został napadnięty, a tak naprawdę pobił się z przyjacielem rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie niedocenianych zawodów. Każdy odcinek opowiada odrębną historię związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz perypetie personelu medycznego szpitala. W piątej serii w życiu pielęgniarek pojawiają się kolejne dramaty. Ania rozważa wyjazd do Niemiec. Danusia spodziewa się dziecka. U Julity zamieszka chora teściowa. Jadwiga podejrzewa męża o romans, a Ewę i Małgosię czekają rozterki miłosne. Z kolei Daga ujawni głęboko skrywaną tajemnicę.

W tym odcinku

Andrzej trafia na chirurgię z urazem głowy. Pielęgniarce mówi, że spadł ze schodów, a żonie, że potrącił go samochód. Przyparty do muru wyznaje, że został napadnięty, a tak naprawdę pobił się z przyjacielem rodziny, Markiem. Powodem bójki było odkrycie, że Andrzej ma romans z dziewczyną Marka. W pewnej chwili żona poszkodowanego mdleje. Okazuje się, że jest ciężko chora. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga odbiera telefon od Ryśka. Mężczyzna chce z nią poważnie porozmawiać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także