Pielęgniarki (224)

Pielęgniarki (224)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Pacjent ma pretensje do swojej siostry, która przespała się z jego kolegą. Nie wie, że podano jej pigułkę gwałtu. Darek mówi Danusi, że wyjeżdża na ryby. Wkrótce trafia do szpitala ze zwichniętą nogą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie niedocenianych zawodów. Każdy odcinek opowiada odrębną historię związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz perypetie personelu medycznego szpitala. W piątej serii w życiu pielęgniarek pojawiają się kolejne dramaty. Ania rozważa wyjazd do Niemiec. Danusia spodziewa się dziecka. U Julity zamieszka chora teściowa. Jadwiga podejrzewa męża o romans, a Ewę i Małgosię czekają rozterki miłosne. Z kolei Daga ujawni głęboko skrywaną tajemnicę.

W tym odcinku

20-letni Damian wypadł przez okno i przeszedł operację. Kiedy w szpitalu odwiedza go siostra Grażyna, dochodzi do kłótni. Damian ma pretensje, że podczas imprezy dziewczyna przespała się z jego kumplem, którego nie darzy sympatią. Jego zdaniem chciała mu zrobić na złość, tymczasem ów kolega podał Grażynie tabletkę gwałtu. Rozgoryczony Damian oskarża siostrę, że wypchnęła go przez okno. Tymczasem Darek mówi Danusi, że wyjeżdża z kolegą na ryby. Wkrótce trafia do szpitala ze zwichniętą nogą. Okazuje się, że mężczyzna odkrył w sobie zamiłowanie do sportów ekstremalnych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także