Pielęgniarki (200)

Pielęgniarki (200)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Były żołnierz Arek Piekarski trafia do szpitala po pobiciu. Chwilę później zjawia się jego partnerka Maja. Pacjent nie chce zawiadomić policji, ponieważ musiałby ujawnić, że zdradził swoją ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie zupełnie niedocenianych, żeńskich zawodów.

W tym odcinku

Były żołnierz Arek Piekarski trafia do szpitala po pobiciu przez nieznanych sprawców. Chwilę później zjawia się jego partnerka Maja. Pacjent nie chce zawiadomić policji, ponieważ musiałby ujawnić, że zdradził swoją ukochaną. Z kolei Maja nie powiedziała Arkowi, że jest mężatką. Podejrzewa, że to jej zazdrosny mąż pobił Arka. U pacjenta zjawia się jego kolega. Okazuje się, że założył się z Arkiem o 10 tys. zł, że uwiedzie pewną niedostępną kobietę. Kolega domaga się zdjęć, które potwierdziłyby, że mu się to udało. Arek ma dylemat, ponieważ uwiedzioną kobietą jest... Maja, w której zakochał się i planuje z nią przyszłość. Tymczasem kobieta z nim zrywa. Współpraca pielęgniarek Danusi i Dagmary nie układa się najlepiej. Pierwszej z nich nie podoba się, że koleżanka podaje jednemu z pacjentów zioła na trawienie bez wiedzy lekarza. Wkrótce mężczyzna trafia na OIOM. Danusia podejrzewa, że to przez zioła.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także