Pielęgniarki (199)

Pielęgniarki (199)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Do szpitala z objawami zatrucia trafiają dwie 16-latki. W ich krwi wykryto alkohol i substancje psychoaktywne. Matki młodych pacjentek sądzą, że ich córki chciały razem popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie zupełnie niedocenianych, żeńskich zawodów.

W tym odcinku

Do szpitala z objawami zatrucia trafiają dwie 16-latki. W ich krwi wykryto alkohol i substancje psychoaktywne. Zjawiają się matki dziewcząt. Izabela, matka Oli, oskarża koleżankę córki, Zosię, że sprowadziła jej córkę na złą drogę. Grażyna, matka Zosi, znajduje w domu pojemnik po środkach nasennych. Obie z Izabelą zaczynają podejrzewać, że ich córki chciały razem popełnić samobójstwo. Tymczasem pielęgniarka Ewa od kilku dni dostaje SMS-y z nieznanego numeru, w których ktoś proponuje jej spotkanie. Okazuje się, że matka kobiety bez jej wiedzy założyła córce profil na portalu randkowym, a nawet w jej imieniu korespondowała z potencjalnymi kandydatami na zięciów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także