Piękne i odważne (3/7)

Piękne i odważne (3/7)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Uczestniczki udają się do kościoła, gdzie stykają się z lokalną społecznością. Świątynię opuszcza jedna z dziewczyn. Nie obędzie się bez kary. Po mszy trzeba ugotować niedzielny rosół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sześć charakterystycznych kobiet, mieszkanek dużych miast, wyrusza na wieś, żeby spędzić kilka dni w gospodarstwie. W mieście przyciągały spojrzenia, a w nowej rzeczywistości będą musiały zmierzyć się nie tylko ze stereotypami i silną rywalizacją. Czeka je między innymi trudna praca na roli. Każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o jej sile i wartości nie świadczy tylko liczba przebytych zabiegów kosmetycznych. Program prowadzi znana widzom z "Dzień Dobry TVN" Barbara Pasek.

Po sobotnich szaleństwach na dyskotece przychodzi niedziela. Uczestniczki udają się do kościoła, gdzie stykają się z lokalną społecznością. Kończy się to opuszczeniem świątyni przez jedną z dziewczyn. Nie obędzie się też prawdopodobnie bez kary. Po mszy dziewczyny mają ugotować niedzielny rosół. Czeka je zatem patroszenie kur oraz konkurencja botaniczna. Gospodyni Iwona chyba nie wpadłaby wcześniej na to, że jajko można pomylić z żołądkiem, a czosnek z... cebulą. Będą łzy złości i wzruszenia. Na półmetku programu rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta.

Twórcy (pokaż wszystkich)