Peep Show (44)

Peep Show (44)

7.9/10

(Peep Show 7)

serial komediowy Wielka Brytania 2010   od 16 lat
Występują:Robert Webb, David Mitchell, Olivia Colman, Matt King
Reżyseria:Tristram Shapeero
W skrócie:Mark sądzi, że szczęście się do niego uśmiechnęło, gdy jego książka zostaje zaakceptowana przez wydawcę. Niebawem jednak wychodzi na jaw, że doszło do pomyłki. Jez, chcąc pchnąć do przodu karierę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch dorosłych, ale niezbyt dojrzałych mężczyzn: Marka (David Mitchell) i Jeremy'ego (Robert Webb). Dwaj współlokatorzy fascynują się kobietami, ale zamiast upragnionych przygód erotycznych przeżywają głównie frustracje na tle seksualnym. Mark jest neurotycznym pesymistą. Jeremy zachowuje się jak nastolatek.

W tym odcinku

Mark sądzi, że szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło, gdy jego książka zostaje zaakceptowana przez wydawcę. Niebawem jednak wychodzi na jaw, że doszło do pomyłki. Jez, chcąc pchnąć do przodu swoją karierę, zapisuje się na kurs coachingu. Niebawem wdaje się w romans z kobieta, która prowadzi szkolenie, jednak szybko się sobie nudzą, zdegustowani swoimi seksualnymi fantazjami. Jednak Jez - jako jedyny - nie dostaje certyfikatu ukończenia kursu. Mark postanawia go podrobić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)