Peep Show (43)

Peep Show (43)

7.9/10

(Peep Show 7)

serial komediowy Wielka Brytania 2010   od 16 lat
Występują:Robert Webb, David Mitchell, Olivia Colman, Matt King
Reżyseria:Tristram Shapeero
W skrócie:Jez i Super Hans rezygnują z prowadzenia zespołu. Jez postanawia zapisać się na terapię, jednak zmienia zdanie w poczekalni i idzie do hinduskiej knajpy. Mark chce, aby Dobby wprowadziła się do niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch dorosłych, ale niezbyt dojrzałych mężczyzn: Marka (David Mitchell) i Jeremy'ego (Robert Webb). Dwaj współlokatorzy fascynują się kobietami, ale zamiast upragnionych przygód erotycznych przeżywają głównie frustracje na tle seksualnym. Mark jest neurotycznym pesymistą. Jeremy zachowuje się jak nastolatek.

W tym odcinku

Jez i Super Hans rezygnują z prowadzenia zespołu. Jez postanawia zapisać się na terapię, jednak zmienia zdanie w poczekalni i idzie do knajpy, serwującej hinduskie jedzenie. Mark chce, aby Dobby wprowadziła się do niego najszybciej, jak to możliwe. Prosi Jeza, aby poszukał sobie innego lokum. Mężczyzna nie jest z tego powodu zadowolony. Odrzuca także propozycję Super Hansa, który chce z nim zamieszkać. Mark zaczyna się coraz bardziej obawiać, że Dobby wprowadzi się do jego rywala, Gerarda, który twierdzi, że jego stan zdrowia się pogarsza, gdy jest sam.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)