Parauszek i przyjaciele: Okulary (11)

serial animowany Polska 2013   b.o.
W skrócie:Mieszkańcy Naszego Lasu przygotowują się do zawodów piłkarskich. Ci, którzy nie wezmą w nich udziału, będą kibicować Wiewiórka Kitka chce dołączyć do drużyny lisa i wilka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zajączek Parauszek żyje wraz z grupą przyjaciół - Usią, Sroką Madzią, Łosiem Łopatkiem, Bobrem Klepkiem, Wiewiórką Kitką, Wilkiem Waldkiem, Lisem Fredkiem i Misiem Benkiem - w przyjaznej krainie zwanej Naszym Lasem. Sympatyczne zwierzątka wspólnie przeżywają wesołe przygody oraz pod okiem wszechwiedzącej sowy Uhu odkrywają otaczający ich świat.i uczą się czym jest przyjaźń, współpraca i poszanowanie przyrody. Serial zrealizowany został w studiu Se-Ma-For w unikalnej poklatkowej technice animacji lalkowej.

W tym odcinku

Mieszkańcy Naszego Lasu przygotowują się do ważnych zawodów piłkarskich. Ci, którzy nie wezmą w nich udziału, będą kibicować przyjaciołom. Wiewiórka Kitka chce dołączyć do drużyny lisa i wilka, jednak chłopcy naśmiewają się z niej. W dodatku w czasie treningu Kitka gubi okulary i nic nie widzi. Mimo to próbuje udowodnić przyjaciołom, że może być dobrym sportowcem.