Paradoks: Szpion (2/13)

Paradoks

odc. 2/13: Szpion

7.3/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik
W skrócie:Majewska wraca do sprawy dotyczącej zabójstwa. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu tragedii od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy utrudniali śledztwo Kaszowskiemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz Marek Kaszowski (Bogusław Linda) jest inspektorem Komendy Głównej Policji. W prowadzonych przez niego śledztwach uczestniczą: Młody, aspirant w grupie Kaszowskiego i student prawa (Cezary Łukaszewicz), policjantka Monika (Gabriela Muskała), technik informatyk Marcin (Sebastian Pawlak) oraz Basia (Ewa Skibińska), patolog. Do zespołu Kaszowskiego dołącza podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora.

W tym odcinku

Majewska wraca do dawnej sprawy dotyczącej zabójstwa. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu tragedii od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy na każdym kroku utrudniali śledztwo inspektorowi Kaszowskiemu i jego podwładnym. Zespołowi nie udało się nawet ustalić tożsamości zabitego mężczyzny. Majewską dziwi też fakt, że Kaszowski nieoczekiwanie zakończył prowadzone dochodzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także