Panny młode ponad miarę (7/8)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Aleksandra ma 22 lata i studiuje w Warszawie. Jej marzeniem jest wczesne zamążpójście - inspiracją w tym przypadku są dla niej rodzice. Aleksandra marzy o skromnej i delikatnej sukni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterkami programu będą narzeczone, których natura nie obdarzyła figurą modelki. Obfity biust, duża pupa czy okrągłe kształty utrudniają im znalezienie sukni ślubnej, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów.

W tym odcinku

Aleksandra ma 22 lata i studiuje w Warszawie. Jej marzeniem jest wczesne zamążpójście - inspiracją w tym przypadku są dla niej rodzice, dlatego bohaterka weźmie ślub tego samego dnia i o tej samej godzinie, co oni. Ze swoim narzeczonym Mirkiem są parą od pięciu lat. Poznali się w klubie tanecznym. Aleksandra marzy o skromnej i delikatnej sukni. Tę stylistykę popiera mama dziewczyny, natomiast Mirek i babcia Aleksandry woleliby widowiskową kreację. Uczestniczka będzie miała okazję zrewidować swoje zapatrywania. Drugą bohaterką odcinka jest 31-letnia Agata, która przepada za swoim ciałem, a w twarzy przeszkadza jej tylko nos. Agata w programie po raz pierwszy wybierze i przymierzy suknię ślubną. Jedną z kreacji wytypuje narzeczony. Dwie ostatnie zaś - Izabela Janachowska.

Zobacz także