Pani gadżet (3/22)

Pani gadżet (3/22)

magazyn poradnikowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Anna Nowak-Ibisz przygotowała dla nas specjalną bezprzewodową lampkę i sterowalną za pomocą pilota żarówkę. Prowadząca pokaże także słuchawki bez kabelka. Zaprezentuje także pieprzniczkę i solniczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szesnasta edycja programu także dedykowana jest kobietom zainteresowanym różnymi udoskonalonymi technicznie sprzętami użytku domowego i innymi nowoczesnymi gadżetami. Prowadząca Anna Nowak-Ibisz sprawdza użyteczność każdego z nich i wydaje na jego temat opinię, która pozwala widzom zdecydować, czy chciałyby wejść w posiadanie tego typu gadżetu.

Anna Nowak-Ibisz przygotowała dla nas specjalną bezprzewodową lampkę i sterowalną za pomocą pilota żarówkę. Pokaże także słuchawki bez kabelka. Dowiemy się, jak szybko zrobić wydruk ulubionego zdjęcia ze smartfona i jak zrobić porządek w łazience, kiedy został on zrujnowany przez nasze pociechy. Prowadząca powie także o idealnych do domowego użytku lokówkach i szczotkach elektrycznych. Na koniec zaś zaprezentuje pieprzniczkę i solniczkę do obsługi za pomocą sznurka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także