Otchłań namiętności (115)

Otchłań namiętności

odc. 115

(Abismo de Pasion)

telenowela Meksyk 2012   od 12 lat
Występują:David Zepeda, Angelique Boyer, Mark Tacher, Blanca Guerra
W skrócie:Florencia mówi Damianowi, że Alfonsina zmusiła ją do zajścia z nim w ciążę. Następnie oświadcza teściowej, że jej nienawidzi. Gael z dumą pokazuje Elisie ich nowy dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W meksykańskim miasteczku żyją Augusto (Alejandro Camacho) i Estefanía Castanón. Mają córeczkę Elisę, która przyjaźni się z mieszkającym w sąsiedztwie Damianem Arango. Ich towarzyszami zabaw są Gael i Paloma. Na skutek intryg i romansów siostry Estefanii, Carminy (Sabine Moussier), dochodzi do tragedii. Żona Augusta ginie w wypadku, a ten, przekonany o niewierności ukochanej, poślubia jej siostrę. Wkrótce matka wysyła Damiana (David Zepeda) do szkoły do innego miasta, by rozdzielić go z Elisą (Angelique Boyer). Wraca on do domu już jako dorosły mężczyzna, przywożąc ze sobą narzeczoną, Florencię (Altair Jarabo). Szybko jednak odżywa jego dawna przyjaźń z Elisą. Gdy między młodymi rodzi się miłość, wiele osób próbuje stanąć na przeszkodzie ich szczęściu. Jedną z nich jest Gael, który od dawna kocha Elisę i jest gotów na wszystko, by ją zdobyć. Nie dostrzega przy tym głębokiego uczucia, jakim darzy go Paloma. Tymczasem na jaw wychodzą skrywane od lat rodzinne sekrety, które dodatkowo komplikują sytuację czworga przyjaciół.

W tym odcinku

Florencia mówi Damianowi, że Alfonsina zmusiła ją do zajścia z nim w ciążę. Następnie rozżalona kobieta oświadcza teściowej, że jej nienawidzi. Elisa składa szczere kondolencje Florencii. Rywalka przyjmuje je z pogardą. Gael z dumą pokazuje Elisie ich nowy dom.

Występują (pokaż wszystkich)