Oszukać system: Podstępy w restauracji (4)

(Hacking the System: Hacks For Eating Out)

serial dokumentalny USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Tym razem Brian Brushwood demaskuje sztuczki stosowane przez pracowników branży restauracyjnej. Opowiada o tym, jak właściciele lokali gastronomicznych i ich pracownicy manipulują klientami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 4 listopada
za 12 dni
7:25 Fokus TV

Opis

Serial prezentuje rozmaite sztuczki, które pozwalają usprawnić codzienne czynności i zyskać przewagę nad innymi. Brian Brushwood podpowiada m.in., jak dobrze wypaść na rozmowie o pracę, chronić prywatność w sieci czy oszczędzać, wcale tego nie odczuwając. Prowadzący od 15 lat zawodowo zajmuje się zagadnieniami socjotechniki społecznej. Doskonale zna narzędzia, którymi na co dzień posługują się naukowcy, szpiedzy, oszuści i naciągacze. Na potrzeby programu przejrzał zakamarki Internetu, poszukując praktycznych wskazówek na ułatwianie sobie życia.

W tym odcinku

Tym razem Brian Brushwood demaskuje sztuczki stosowane przez pracowników branży restauracyjnej. Opowiada o tym, jak właściciele lokali gastronomicznych i ich pracownicy manipulują klientami, aby płacili jak największe rachunki i zostawiali sowite napiwki. Brushwood udziela wskazówek, które pomogą widzom przejrzeć metody kelnerów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także