Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Chłopak Eve (17)

(Last Man Standing 3: Eve's Boyfriend)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Eve ma nowego chłopaka, o którym nie chce mówić. Vanessie udaje się nakłonić ją do rozmowy. Mandy i Kristin odkrywają, że wybranek Eve bierze udział w tym samym wyjeździe na kemping co ich siostra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Eve ma nowego chłopaka, ale nie chce o nim mówić. Dopiero Vanessie udaje się nakłonić ją do rozmowy jak kobieta z kobietą. Mandy i Kristin odkrywają, że chłopak Eve bierze udział w tym samym dwudniowym wyjeździe na kemping co ich siostra. Wspomnienia własnych błędów młodości sprawiają, że zaczynają niepokoić się o dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)